Mobile menu trigger
nl en de
Account Favorites Bag
Close
nl en de
Account

Agents

Summum Woman, een Nederlands dameskleding merk met wereldwijd 1000 verkooppunten. Summum Woman verkoopt haar collectie via de groothandel aan retailers. Ben je geïnteresseerd in het vertegenwoordigen van Summum Woman als agent in jouw stad of land? Dan kun je contact opnemen met sales@summumwoman.com of via telefoonnummer: +31 (0)20-2622800.

 

  • BELGIË

    EE Brands

    Eefje Gillis
    Oude Leeuwenrui 12
    2000 Antwerpen
    T: 0032-475741959
    E: eefje@ee-brands.be
  • DENEMARKEN

    Hanne Schultz

    Granvænget 2 B
    2680 Solrød Strand 
    T: +45 (0)20 355718
    E: hanne@ergomoda.com
  • DUITSLAND

    Handelsvertretung Brita Daberkow - Berlin

    Brita Daberkow
    House of Brands. Berlin
    im Evelin-Brandt-Haus 3.2
    Rathenower Straße 11
    10559 Berlin
    T: 030 - 74 00 45 81
    E: brita@daberkow-mode.de 
  • Modeagentur Walenta - Offenbach

    Claudia Walenta
    hdm Frankfurt, Haus 3, Raum 148
    Frankfurter Str. 70-72
    65760 Eschborn
    T: +49(0)69-15341281
    M: +49 (0)171-7560210
    F: +49(0)69-15341282
    E: info@agentur-walenta.de
  • Palm die Agentur - Hamburg

    Ingo Palm
    Gärtnerstr. 18e
    D-20253 Hamburg
    M: +49 (0)151 240 21 580
    E: mail@agentur-palm.de
  • Sabine Pfisterer - München

    Osterwaldstrasse 10
    Haus G, Eingang 19, 1.UG
    80805 München
    M: +49 (0)172 8504491
    E: modeagenturpfisterer@gmail.com
  • Modeagentur ER-CE - Neuss

    Markus Schwarz
    Haus Paris, Raum 910 - 914
    Breslauerstraße 6
    41460 Neuss
    T: +49 (0)2131 - 7181485
  • Susanne Sanz Modeagentur - Sindelfingen

    ESusanne Sanz
    uro Fashion Center
    Raum 112
    Mahdentalstr. 100
    71065 Sindelfingen
    T: +49 (0)172 2566365
    E: sanz@modeagentur-sanz.de
  • FINLAND

    Selected Brands Finland Oy

    Taine Myllyla
    Otsolahdentie 7A
    02110 Espoo
    T: 00358-40-5586584
    E: taina.myllyla@sbfi.fi
  • FRANKRIJK

    Groupe MB Lyon

    Frank Mattouk
    86 Quai Pierre Scize
    69005 Lyon
    T: +33 688 364876
    E: infoshowroommb@gmail.com
  • IERLAND

    Michael Griffith

    Tullymount House
    44 Tullyard Road
    Drumbo
    Belfast BT 275 JN
    T: +44 (0)79 768 04 101
    E: griffithagencies@btinternet.com
  • NOORWEGEN

    Dahlstrøm A/S

    Harald Dahlstrøm
    Nils Lauritssøns Vei 34
    0870 Oslo
    T: +47 97153888
    E: dahlstrom@live.no
  • OOSTENRIJK

    Modeagentur Krenn

    Peter Krenn
    Fashion Mall
    Carl-Zuckmayer-Strasse 37
    2.OG Room 38
    5028 Salzburg
    T: +43 (0)66-43410600
    E: peter.krenn@krennmoden.at
  • SPANJE

    Badapiel - SHOWROOM BARCELONA

    Manuel Pasquin
    Pallars 141 6ºA
    08018 Barcelona
    T: +34 934 157 273 / +34 61749863
    E: barcelona@badapiel.com
  • Badapiel - SHOWROOM MADRID

    Manuel Pasquin
    C/Piamonte 10 1º izda.
    28004 - Madrid
    T: +34 91 308 45 17 / +34 609 15 84 21
    E: ines.colungo@Badapiel
  • USA

    Bridge Showroom

    Ken Nachbar
    530 7th Ave
    Floor M1
    10018 New York
    T: 001-6468207687
    E: ken@bridgeshowroom.com
  • ZWEDEN

    Hårleman Agenturer

    Ebba Hårleman
    Brantingsgatan 31
    115 35 Stockholm
    T: +46 709 26 15 22
    E: ebba@harlemanagenturer.se
    www.harlemanagenturer.se
  • ZWITSERLAND

    Markus Jost

    Thurgauerstr 109/ Haus 9
    CH-8152 Glattpark
    T: +41 319253050
    E: markus.jost@beutler.ch
Back to top